Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi

   Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.lemasleather.com  sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

   Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından görülmez ve kaydedilmez).

   Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

   Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

   www.lemasleather.com  üyeliğinden ayrılmak için Sitemiz’in destek böümünden, info@lemasleather.com e-posta adresine e-mail göndererek veya iletişim hattından  “üyelikten ayrılma” talebinde bulunup ayrılabilirsiniz.

   Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.

   Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘ye aittir.

   Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz; bunun gibi Sitemiz’de satılan ürünlerin  iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.

   Ek bilgi almak istediğiniz konularda +90 332 350 7626 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@lemasleather.com  e-posta adresinden veya www.lemasleather.com/iletisim  adresinden Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘ye danışabilirsiniz.

Adres : Şems Tebrizi Mah. Mevlana Cad. Fatih Çarşısı Dış Kapı No: 51 Kat: 3 No: 330 Karatay / KONYA

Konya Antikacılık Saat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

   Internet sitenizin formunda belirttiğim kişisel ve diğer bilgilerimin Şirketiniz ile mevcut ve ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri, ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyecekleri üçüncü kişiler-kuruluşlar tarafından her türlü tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik uygulamaları için süresiz olarak veya öngörecekleri süre ile kaydedilmesine, yazılı/manyetik arşivlerde tutulmasına, muhafazasına, işlenmesine, güncellenmesine, paylaşılmasına, transferine ve kullanılmasına izin veriyorum.